O nas

O nas

Projekt Rzeczowo to manufaktura stworzona dla miłośników minimalizmu i oryginalnego designu w nowoczesnym wydaniu. Z naszej pracowni wychodzą niebanalne betonowe ozdoby dedykowane zarówno wnętrzom prywatnym, jak i przestrzeniom publicznym.

Wykonywane ręcznie świece, obrazy oraz betonowe dodatki są idealnym uzupełnieniem dla wnętrz zaaranżowanych w stylu minimalistycznym, nowoczesnym, skandynawskim czy industrialnym. Elegancki wygląd świec betonowych oraz pozostałych akcesoriów dekoracyjnych sprawia, że dobrze czują się one również w salonach, sypialniach czy łazienkach w stylu klasycznym czy glamour.

podpis Zuzanna Kańtor

 

Czym się zajmujemy?

manufaktura świec

Produkcja świec

Długo szukaliśmy odpowiedniego połączenia natury i betonu. Wykorzystując jego surowość i przeliczne zalety wosku naturalnego, udało nam się stworzyć produkt, który sprostał naszym wymaganiom. Dzięki naszym świecom chcemy kłaść nacisk na kreowanie wyjątkowego nastroju w przestrzeniach, w których funkcjonuje codzienność.

Abstrakcja na płótnie

Linia, pion – poziom, proste formy geometryczne. Naszą filozofią jest łącznie prostoty, elegancji i dobrej jakości. Abstrakcja pomaga nam odejść od rzeczywistości. Z miłości do minimalizmu i oryginalnego designu w nowoczesnym wydaniu w naszej pracowni wychodzą niebanalne obrazy.

malowanie obrazu abstrakcja
Zuza trzyma patery betonowe

Akcesoria z betonu

Beton – surowy, trwały, solidny. W naszych domach i mieszkaniach od zawsze. Większości kojarzy się z ciężkimi elementami konstrukcyjnymi, elewacjami, blatami. Jednak beton nie musi mieć jedynie praktycznego wymiaru. Łącząc go z kreatywnością i zmysłem estetycznym, uzyskujemy wyjątkowe dekoracje i ozdoby. Z myślą o nich powstało rzeczowo. 

Naturalne produkty

Natura zdobi wnętrze. Dbamy o siebie, dbamy o planetę. W swojej pracowni w 99% używamy naturalnych produktów. Bawełniane płótna, woski naturalne oraz beton – nim zawdzięczamy swoją codzienność. 

wosk sojowy

Szukasz indywidualnej oferty?

Tworzymy produkty na specjalne zamówienie! Realizujemy indywidualne świece z logotypem Twojej firmy.  Jesteśmy odpowiedzialni za pakowanie oraz dostarczenie paczki pod drzwi Twojego klienta.